قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران

ورود کاربران به ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران و استفاده از خدمات ارائه شده در آنها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش خدمات نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت و اپلیکیشن از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران اقدام کند.

همچنین از آنجا که ‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران یک وب‌سایت و اپلیکیشن ارائه خدمات آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت و اپلیکیشن پسته کاران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت و اپلیکیشن پسته کاران پیام یا ایمیل می‏‌فرستید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت و اپلیکیشن پسته کاران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه، سرویس‌های الکترونیکی و سایر امکانات اپلیکیشن) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت و اپلیکیشن پسته کاران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت و اپلیکیشن پسته کاران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع می نماید. در واقع با استفاده از سایت و اپلیکیشن پسته کاران، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت و اپلیکیشن پسته کاران، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت و اپلیکیشن پسته کاران جزئی از اموال سایت و اپلیکیشن پسته کاران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت و اپلیکیشن پسته کاران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت و اپلیکیشن پسته کاران محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت و اپلیکیشن پسته کاران  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت و اپلیکیشن پسته کاران است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت و اپلیکیشن پسته کاران، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

ثبت، پردازش و پاسخ سفارش

لازم به ذکر است سفارش های انتخاب شده توسط کاربر همه روزه توسط متخصصین اپلیکیشن پسته کاران بررسی شده و پس از تکمیل اطلاعات لازم، بسته به نوع سفارش در مدت زمان تعیین شده توسط متخصص مربوطه، که به اطلاع کاربر خواهد رسید و با وی توافق خواهد شد، پاسخ داده می شود.
سایت و اپلیکیشن پسته کاران همواره در پاسخ به کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را نموده و توصیه های انجام شده براساس اصول علمی و در نظر گرفتن همه جنبه های لازم انجام می شود. بنابراین در صورتی که عملیات انجام شده توسط کاربر در عمل به توصیه های انجام شده به هر دلیلی مشکلی برای شخص و باغ کاربر ایجاد نماید هیچ مسئولیتی متوجه دست اندرکاران سایت و اپلیکیشن پسته کاران نخواهد بود.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی و پرداخت هزینه مانند انصراف مشتری قبل از دریافت پاسخ و توصیه اپلیکیشن، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
حق قطع کلیه و یا بخشی از خدمات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای سایت و اپلیکیشن پسته کاران محفوظ است. بدیهی است کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود در سایت و اپلیکیشن پسته کاران، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید خدمت انجام شده توسط مشتری، برای سایت و اپلیکیشن پسته کاران محفوظ است. سایت و اپلیکیشن پسته کاران در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت و اپلیکیشن پسته کاران می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش خدمت مورد نظر خود، عملیات سفارش خدمت را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، امکان دارد پاسخ سفارش کاربر کامل و صحیح نباشد. بنابراین درج اطلاعات خواسته شده در اپلیکیشن توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سایت و اپلیکیشن پسته کاران جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
لازم به ذکر است تنها ثبت خدمت هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی خدمت دارند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با مشکلی در پاسخگویی روبرو نشوند.

 

محتوا

سایت و اپلیکیشن پسته کاران نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا و پاسخگویی سفارشات از منابع و مراجع اصیل علمی و تجربیات اعضای خود استفاده می‏‌کند. با این وجود سایت و اپلیکیشن پسته کاران تضمین نمی‏‌کند که خدمت ارائه شده و یا دیگر مطالب مندرج در سایت و اپلیکیشن عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت و اپلیکیشن پسته کاران هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت و اپلیکیشن خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت و اپلیکیشن آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت و اپلیکیشن پسته کاران تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت و اپلیکیشن را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

© کلیه محتویات سایت و اپلیکیشن پسته کاران شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت و اپلیکیشن پسته کاران تعلق دارد.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در سایت و اپلیکیشن پسته کاران مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای خدمات در سایت و اپلیکیشن پسته کاران قیمت‏‌های خدماتی است که براساس علم و تجربه کسب شده و وقت اختصاص داده شده توسط متخصصین تعیین شده است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده خدمات، سایت و اپلیکیشن پسته کاران نمی‌تواند قیمت نهایی خدمات را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏ و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل پاسخ نباشد، سایت و اپلیکیشن پسته کاران موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت و اپلیکیشن پسته کاران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سایت و اپلیکیشن پسته کاران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پسته کاران